Jdi na obsah Jdi na menu
 


VINCENTKA - PŘÍRODNÍ LÉČIVÁ MINERÁLNÍ VODA

www.vincentka.cz

Vincentka® svým obsahem a vyvážeností minerálních solí a prvků umožňuje rozpouštění hlenů v dýchacích cestách, žaludku a střevech. Vincentka® je doporučována k pitným a inhalačním kúrám při onemocnění cest dýchacích, hlasivek, při chorobách látkové výměny, vředové choroby žaludku, dvanácterníku a jejich pooperačních stavech, vleklých zduření jater, diabetes melitus, chronická pancreatitis.

  • Vincentka® pomáhá regenerovat vnitřní prostředí člověka po velkých ztrátách potu, ke kterým dochází při těžké fyzické práci, sportu, pobytu v horkém prostředí a horečnatých onemocněních.
  • Vincentka® je vhodná pro prevenci zubního kazu u dětí v dávce 0,25l/den.
  • Vincentka® může sloužit pro uhrazení denní dávky jódu, stačí vypít 25ml (jeden doušek)
  • Vincentka® obsahuje biogenní prvky (viz výtah analýzy zdroje) jako je lithium, rubidium, cesium, měď, zinek, vanad, chrom, kobalt ve fyziologickém poměrném zastoupení a je vhodná jako přírodní doplněk výživy pro sportovce, děti, těhotné ženy a rekonvalescenty.
  • Vincentka® upravuje metabolismus po alkoholových excesech.

Kontraindikována je pouze u lidí se selhávajícími ledvinami. Opatrnosti je třeba u pacientů s onemocněním ledvin a s otoky dolních končetin, ale i zde je možno Vincentku® užívat po konzultaci s lékařem.

PRODUKTY Z VINCENTKY:Obrazek

Vincentka nosní sprej - http://www.vincentka.cz/sprej.php
Prostředek pro ošetření sliznice nosohltanu, který pomáhá udržovat fyziolo-gickou čistící schopnost nosní sliznice, umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity jako primární obrany před infekcí.

Vincentka sirup - http://www.vincentka.cz/sirup.php
Přírodní přípravek s obsahem rostlinných extraktů z jitrocele a mateřídoušky v kombinaci s přírodní léčivou minerální vodou Vincentka.

Vincentka koncentrát - http://www.vincentka.cz/koncentrat.php
Přípravek pro přípravu minerálních koupelí, k podpoře péče o pokožku, vhodný pro zvlhčování vzduchu nebo pro použití ve vodních klimatizacích bez trysek.

Vincentka pastilky - http://www.vincentka.cz/pastilky.php
Nová forma v užívání přírodních solí Vincentky.
Je zdrojem přírodních minerálních solí, které příznivě působí na sliznici dutiny ústní a nosohltanu. Potravina pro zvláštní výživu, doplněk stravy.

Vincentka zubní pasta - http://www.vincentka.cz/pasta.php
Zubní pasta s obsahem přírodních minerálů, čistí a současně ošetřuje. Příznivě působí na sliznici dutiny ústní, udržuje zdravý stav dásní a zabraňuje vzniku paradentózy.

Vincentka hydratační krém - http://www.vincentka.cz/krem.php
Kosmetický krém Vincentka obsahuje až ze 70% koncentrovanou léčivou minerální vodu Vincentka.

Vincentka hydratační sprej - http://www.vincentka.cz/hydr_sprej.php
Obsahuje přírodní léčivou velmi silně mineralizovanou vodu Vincentka - zbytkovou mořskou vodu z hlubin země.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vincentka

(Lucie, 12. 5. 2010 17:04)

Vincentka už neni taková, jak kdysi bývala.Dnes každý chce hodně vydělat a podle toho to vypadá,dřiv stačily tři flašky, dnes aby si člověk koupilnejméně deset flašek, aby to mělo stejnou účinnost!!!!