Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dája
Luhačovice
e-mail:
daja@vincentka.cz 

Mobil: 777 343 958

Průkaz původu na www.slovenskycuvac.net/dogs/nort/nort.htm

Dinošek nám na jaře 2013 umřel, ale nyní již máme Dina II. který se narodil měsíc po jeho úmrtí.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Important question

(ClieeJeava, 11. 10. 2018 16:13)

So you need something new? Look at this link. Only there the choice of women for every taste and completely free! They are hardcore slaves, they will and want do anything you say !
https://rebrand.ly/governy#J21

dobrý den schaním panička pro čuvačku

(copper5252@gmail.com , 21. 9. 2016 2:15)

dobrý den scháním panička pro čuvačku , paniček uřmřel a zustala po něm čuvačka , papíry nemám ,ale je udajně po rodičích z PP , věk podle očovacího prukazu 8 let , podle toho co jsem zisitl byla fixovaná na manželku majitele co umřel ale ta buhužel zemřela pře par roky a tak se fena fixovala na pána , jelikož paniček než umřel by ležak fena trochu spustla a užila si svoje (je to na dlouhé vypravění ) podle toho jak se chová není agresivní (i když byla přez plot hodně dražděná blbečky) ale je dominantní !!! tedy podle chovaní na zahradě "značkovaní" atd ještě bych dodal fena je kastrovaná !

byl jsem situaci feny donucen si ji vzít domu i když nemám sni nic společného a ani z majitelem , ale už mám 3 psury z utulku mám je už hodně dlouho , a to je ten malinký problem , fena se jeví dominantně , a jelikož jedna fena co mám je křiženec ovčak čsv tak je hodně dominantní a navíc alfa pak mám psa kříženec pitbula "kstrovaný" ale je dominantní "alfa" druhá fena problem není je submisivní , takže byl bych nerad aby došlo k boji mezi něma i když zatím problem není , ale časem bude jelikož čuvačku mám druhý den doma :)

tak bych byl rad pokud by se někdo našel kdo by si ji vzal :) a mohl se ji věnovat a má z plemenem skočenost , jak už jsem psal fenka si dost užila a k lidem je neduvěříva ! ale ne agresivní !

takže pokud by jste o někom věděly kdo by si ji vzal a staral se o ni dobře ! nebo aspon najké rady ohledně zvykaní a soužití dospělého čuvače z jinýmy psy tak mi prosím napiště na email : copper5252@gmail.com nebo aspon najký kontakt na někho kdy by mi poradi jak ze psurou :) a malem bych zapomněl jsem z ostravy

děkuji za případnou pomoc

Ronny

(Bed.misa@seznam.cz, 2. 10. 2008 12:44)

Dobrý den,máte nádherného hafana.Vlastním také čuvače Ronnyho.Je bez pp a jsou mu 3 roky.Je poslušnej chodíme na cvičiště,nejraděj má malý pejsky(na hraní)Po předchozím labradorovi je to balzám na duší.Lord byl janek celých 11let a tohle je kliďas.Jen to hlídání trochu zanedbává.Zaštěká si ale nejraděj by byl z každým kamarád.Má hrozně rád děti.No a za kámoše má zrzavého kocoura,ten mu spí na zádech nebo mezi packama.Co ten Váš hafan je ostrý nebo kliďas?Mějte se fajn.S pozdravem Michaela Bednárová

žádost

(MARKÉTA, 26. 4. 2008 19:09)

KDYBYSTE MĚLI CHŤĚLA BYCH ŠŤEŇATA pište na E-MAIL Jitkagurvay@seznam.cz